KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Dijitalleşme yolunda büyük adımlarla ilerlerken ve otonom sistemler hızla hayatımıza adapte olurken, insanların ihtiyaç ve talepleri de büyük bir değişim geçirmekte ve daha da kişisel bir hale bürünmektedir.

Dijitalleşme ve internet teknolojileri gün geçtikçe hayatımızın her aşamasında önemli unsurlar haline gelmiştir. Üretim, eğitim, sağlık, savunma ve  turizm gibi birçok alanda dijital dünyaya geçiş süreci hızla devam etmektedir. Bireylerden  ticari işletmelere, resmi kurumlardan kar amacı gütmeyen kuruluşlara kadar tüm dünyanın bu teknolojik devrimlere ayak uydurması kaçınılmazdır.

 

"O2 Industry" olarak biz, bu yola başarılı kariyerlere sahip Makine Mühendisi ve Elektrik-Elektronik Mühendisi kurucularımızla çıktık ve bu yolda kurucularımızın değerli vizyonu ile emin adımlarla ilerlemekteyiz. Ayrıca dünya çapında gerçekleşmekte olan bu dijital devrimi temel alan profesyonel çözümler sunarak "İşletmelere yol haritası çizmek ve tüm süreçlerde birlikte yol almak" gayesiyle ilerlemekteyiz.

Alanında dünyaca kabul görmüş iş ortaklarımızın deneyim ve öngörüleri sayesinde işletmelere güvenilir, esnek ve profesyonel bir yaklaşım göstererek Endüstri 4.0 uygulamalarında A’dan Z'ye hizmet vermekteyiz.

vision

MİSYONUMUZ

Ülkemizin 4. Sanayi Devrimi fırsatını kaçırmaması adına elimizden geleni yapmak için varız.

vision

VİZYONUMUZ

Ulusal ve Uluslararası pazarlarda Endüstri 4.0 konusunda doğru çözüm denilince ilk akla gelen teknoloji şirketi olmak.

Manas Bulvarı No:47/B Folkart Towers A Kule Kat:26 Daire:2601 35530 Bayraklı – İZMİR
info@o2industry.com

2019© Tüm Hakları Saklıdır.